Żel na medal Artykuły firmy Kontakt do firmy

14.07.2020

Żel dekoracyjny Cristalli nagrodzono Medalem Europejskim – zaszczytnym wyróżnieniem dla rodzimych produktów i usług, które podbijają zagraniczne rynki. Producentem żelu jest firma Kandy.

Laureatów Medali wyłania w konkursie Business Center Club, największa w Polsce organizacja indywidualnych pracodawców. W ubiegłych latach, 4 razy z rzędu, nagrodą tą honorowano termostabilne nadzienia cukiernicze Lauretta. Jury tegorocznej edycji, postanowiło docenić inny produkt z oferty Kandy.

Żel dekoracyjny Cristalli znany jest w Polsce od ponad 10 lat. To glazura cukiernicza, która po podgrzaniu i nałożeniu na ciasto czy ciastko, zastyga, tworząc na wierzchu przezroczystą galaretkę. Żel zabezpiecza wypiek oraz świeże owoce, nabłyszcza i chroni przed zagrożeniami mikrobiologicznymi.
Cristalli używają nie tylko nasi cukiernicy. Żel jest eksportowany do krajów Unii Europejskiej, Rosji oraz na Bliski Wschód. Strona internetowa (www.lauretta.eu/cristalli) dostępna jest w kilkunastu językach. Kandy zrealizowało także specjalne firmy instruktażowe pokazujące całe spektrum zastosowań produktu: w wersji gotowej i skoncentrowanej, przy użyciu żelownicy i ręcznie. Tutoriale w 9 językach, obejrzeć można na stronie internetowej produktu.

źródło i fot.: Kandy