WSP Społem zaufał specjalistom Soul & Mind Artykuły firmy Kontakt do firmy

28.03.2023

Z początkiem marca Soul & Mind rozpoczęło współpracę z Wytwórczą Spółdzielnią Prac „Społem”, dołączając do znanego wśród konsumentów #teamukieleckiego. Przez najbliższy rok agencja będzie odpowiadać za tworzenie i realizację działań o charakterze PR.

Do zadań agencji należy opracowanie planu komunikacji biura prasowego WSP Społem oraz social mediów zarówno znanego Majonezu Kieleckiego, jak i pozostałych marek WSP Społem: Snacku Przysmak Świętokrzyski, Musztard Kieleckich, Ketchupów Kieleckich, Sosów Kieleckich, Chrzanów Luksusowych oraz Octów Kieleckich. 

– Przekonaliśmy do siebie nie tylko doświadczeniem w branży FMCG, ale i odświeżonym kierunkiem komunikacji: zarówno na poziomie graficznym, jak i językowym – mówi Maciej Zaremba, Prezes Zarządu Soul & Mind, dodając: – Do projektów podeszliśmy w sposób śmielszy i wyrazistszy niż dotychczas, zachowując jednak tradycyjne wartości naszego klienta. Cieszymy się, że WSP Społem ponownie zaufał naszym specjalistom.

Agencja wypracowała odświeżony layout komunikacji social mediowej, wprowadzając nowoczesne elementy zdjęciowo-graficzne oraz nowy styl komunikacji słownej. Działania PR-owe kontynuują jednak obraną przez klienta strategię, bazującą na wartościach: jakość, tradycja czy regionalność.

Źródło i fot.: materiały prasowe Społem WSP Kielce