Uniwersalne systemy pakujace producenta Trepko Artykuły firmy Kontakt do firmy

17.11.2021

W skład oferowanej przez producenta maszyn TREPKO Serii 400 wchodzą systemy dozująco-zamykające, które skonstruowano w oparciu o nowoczesną technologię serwonapędu. Systemy te znajdują zastosowanie m. in. w maszynach służących do napełniania i zamykania gotowych opakowań o nietypowych kształtach, takich jak np. pojemniki bez elementów bazujących. Wśród najnowszych rozwiązań z serii 400 wymienić możemy opcję zgrzewania kartonowych opakowań do kanapek, linie do pakowania sałatek o wysokiej wydajności czy linie rozlewniczo-zamykające do małych porcji alkoholi.

Ideą stworzenia Serii 400 było zaprojektowanie maszyn minimalizujących ilość części formatowych na dany rodzaj opakowania, co jednocześnie maksymalizuje wydajność pracy urządzenia. Modułowa budowa urządzenia umożliwia późniejsze dodawanie kolejnych zespołów w zależności od zapotrzebowania.

Serię 400 buduje kwasoodporna konstrukcja, co w połączeniu z innowacyjnym systemem napędu daje gwarancję pewnej i spokojnej pracy maszyny.

Napełnianie gotowych opakowań możliwe jest również przy wykorzystaniu karuzelowych urządzeń pakujących producenta TREPKO.

Zastosowanie: desery wielowarstwowe, jednostkowe porcje alkoholu, kanapki, dania gotowe, pasty, napoje niegazowane.

Zachęcamy do kontaktu i odowiedzenia naszej strony, zapoznania się z opisem technicznym dostępnych systemów pakujących, możliwościami ich zastosowań i integracji z innymi maszynami.

Zdjęcie: Automat TREPKO do pakowania kanapek
Źródło i fot.: TREPKO