Protektor tekturowy to nie tylko nowa nazwa, to zupełnie innowacyjne podejście do produkcji Artykuły firmy Kontakt do firmy

24.05.2023

Protektor tekturowy to nie jest tylko nowa nazwa kątownika tekturowego. To zupełnie innowacyjne podejście do produkcji i chęć dorównania najlepszej zachodnio europejskiej jakości pod polską marką.

Nasze Protektory produkujemy na bazie najlepszych dostępnych w Europie surowców. Papiery używane w naszej produkcji mają doskonałe parametry jakościowe a ich dobór zajął nam kilka lat. Kleje używane w naszej produkcji są ściśle wyselekcjonowane i dobrane do naszych linii produkcyjnych.

Nadruki wykonywane on-line w trakcie produkcji Protektora. Protektory samoprzylepne z naniesioną warstwą kleju umożliwiające łatwiejsze mocowanie do palet, przed owinięciem folią. No i to co najciekawsze w naszych Protektorach – żółto-czarne ostrzegawcze pasy. (Uwaga!! zarejestrowany wzór przemysłowy w Urzędzie Patentowym, dający nam ochronę produktu na terenie całej Unii Europejskiej). Cieszy się dużym zainteresowaniem, zwłaszcza służb BHP, w wielu firmach.

Najnowocześniejsze w Polsce linie produkcyjne renomowanego europejskiego producenta, to jakość i wydajność produkcji która daje nam największą przewagę nad konkurencją. Dodatkowo zespół zaangażowanych pracowników codziennie gotowych na nowe wyzwania. Tak to wygląda z naszej perspektywy ale wiadomo każdy ma swój punkt widzenia. Zachęcamy Państwa do zweryfikowania naszych produktów, naszej jakości i naszego serwisu.

Źródło i fot.: Gatra