Pasek klinowy Conti-V i Koło pasowe klinowe SIT to pewna przekładnia pasowa klinowa - sprawdź w Technical Artykuły firmy Kontakt do firmy

12.12.2022

Pasek klinowy CONTI-V i Koło pasowe klinowe SIT to pewna przekładnia pasowa klinowa. Jakościowe koło rowkowe i jakościowy pasek klinowy to spokojna praca przekładni pasowych klinowych
Continental producent pasów klinowych napędowych, oferuje różnorodne cierne elementy napędowe do napędów obwodowych liniowych, w których poślizg jest dopuszczalny. Pasy klinowe w owijce - owinięte tkaniną do trudnych warunków otoczenia, pasy klinowe cięte z rękawa - o ostrych krawędziach do maksymalnego przenoszenia mocy i pasy klinowe zespolone dla pokonania i przeniesienia nierównomiernych obciążeń oraz pasy wariatorowe do zmiennych prędkości obrotowych do zmienianych bezstopniowo - płynnie przełożeń w przekładniach wariatorowych.

Paski klinowe Continental to niezwykle równe i gładkie elementy do przenoszenia mocy w szerokim zakresie zastosowań. Na zamówienie dostępne są specjalne, niestandardowe konstrukcje pasków klinowych CONTI-V.

Koła pasowe klinowe - koła rowkowe i tuleje zbieżne stożkowe Taper Lock marki SIT do budowania przekładni pasowej klinowej. Koła pasowe klinowe są dostosowane pod pasek klinowy o profilach SPZ, SPA, SPB i SPC oraz jak paski klinowe klasyczne Z, A, B, C. Natomiast pod pasy klinowe klasyczne o profilach E oraz D koła pasowe klinowe na zapytanie. Tuleje stożkowe montażowe Taper Lock występują z otworami metrycznymi i calowymi. Taper Lock - Taper Bush to tuleje zbieżne montażowe, które dają nam łatwość montażu i demontażu koła pasowego na wale.

Zapraszamy do kontaktu z firmą Technical - dystrybutorem produktów.

Źródło i fot.: Technical