Mix bakalii Kresto - pomysł na lato ze smakiem Artykuły firmy Kontakt do firmy

10.08.2021

W porze letniej temperatury są bardzo wysokie, a piękna pogoda zachęca do spędzania czasu na zewnątrz. Trzeba jednak pamiętać o śniadaniu, które jest najważniejszym posiłkiem w ciągu dnia. Idealną propozycją na lato jest Mix bakalii Kresto. Tę pożywną mieszankę można dodać do ulubionego jogurtu lub zalać chłodnym mlekiem… i gotowe.

O poranku zazwyczaj nie dysponujemy zbyt dużą ilością czasu. Gdy jesteśmy aktywni zawodowo, spieszymy się do pracy, a gdy mamy urlop – wolimy ruszać na spotkanie z przygodą niż spędzać czas w kuchni na szykowaniu wymyślnych dań. Słoneczna pogoda oraz upały sprawiają też, że mamy większą ochotę na proste posiłki, które są lekkie i łatwe
w przygotowaniu.

Mix bakalii Kresto z żurawiną lub nerkowcem to naturalne mieszanki, które są gotowe do spożycia od razu po otwarciu opakowania. Kompozycja nie wymaga wcześniejszego namaczania ani obróbki termicznej, dzięki czemu można szybko dodać ją do jogurtu, owsianki, płatków czy musli, wzbogacając codzienne, poranne menu.

Dzięki zawartości kostek daktylowych obie mieszanki są przyjemnie słodkie, a brak dodatku cukru pozytywnie wpływa na zdrowie i pomaga w utrzymaniu szczupłej sylwetki. Ze słodyczą daktyli idealnie współgrają delikatne, lekkie płatki migdałowe. Mieszanka ze słodko-kwaśnymi owocami suszonej żurawiny przypadnie do gustu osobom, które lubią orzeźwiające smaki, natomiast kompozycja z dodatkiem orzechów nerkowca to znakomity pomysł na sycący posiłek w chrupiącej odsłonie.

Przyjemność smaku to nie wszystko – przy komponowaniu letniego śniadania trzeba zadbać także o to, by było ono pożywne i wspierało pracę organizmu. Mix bakalii Kresto zawiera cenne pierwiastki: potas i żelazo. Potas pomaga w utrzymaniu prawidłowego ciśnienia krwi oraz w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni i układu nerwowego. Żelazo natomiast wspomaga transport tlenu w organizmie, pomaga zmniejszyć uczucie zmęczenia i znużenia, a także wspomaga prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego. Po takim śniadaniu można z energią cieszyć się każdym letnim dniem – wędrując po górach, spacerując po pięknych plażach czy zwiedzając okolicę podczas rowerowych wypraw.

Śniadanie w plenerze? Żaden problem! Dzięki niewielkim opakowaniom o gramaturze 140 g, mieszanki Kresto można z powodzeniem spakować do turystycznego plecaka lub podróżnej torby. Mix bakalii sprawdzi się też doskonale jako pożywna przekąska w dowolnym momencie aktywnego dnia.  

Mix bakalii z nerkowcem Kresto:
Dostępna gramatura: 140 g
Sugerowana cena detaliczna: 140 g – 6, 19 zł/szt.

Mix bakalii z żurawiną Kresto:
Dostępna gramatura 140 g
Sugerowana cena detaliczna: 140 g – 6, 19 zł/szt.

Źródło i fot.: materiały prasowe Vog Polska