Mieszanki ziaren Kresto – naturalny dodatek do sałatek Artykuły firmy Kontakt do firmy

03.06.2022

Przed nami lato, a wraz z nim – mnóstwo świeżych, soczystych owoców i warzyw. Warto wykorzystać dobrodziejstwo natury by dostarczyć organizmowi niezbędnych witamin. Dopełnieniem smaku wakacyjnych potraw są mieszanki ziaren pełne odżywczych właściwości. W ofercie marki Kresto dostępne są w ramach czterech, autorskich kompozycji.

Dojrzewające w pełnym słońcu pomidory orzeźwiające ogórki czy sałata to prosty sposób na przygotowanie pełnych smaku sałatek. Bogate w odżywcze właściwości ziarna nie tylko wzbogacą smak dania, ale też je urozmaicą, wprowadzając przyjemną chrupkość. Dodatkiem uniwersalnym, znakomicie nadającym się do różnych typów sałatek, są pestki dyni i słonecznika.

Mieszanka Kresto słonecznik / dynia to miks, który ma wysoką zawartość fosforu, magnezu i witaminy E. Fosfor przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego oraz pomaga w utrzymaniu zdrowych kości. Magnez przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia, a także pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego oraz mięśni. Witamina E natomiast pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym. W wersji Kresto słonecznik / dynia / jagody goji ziarna harmonijnie łączą się ze słodyczą owocu. Obie kompozycje są idealnym dodatkiem nie tylko do sałatek, ale również wypieków, zup, dań mięsnych czy porannej owsianki. Mieszanka słonecznik / dynia / siemię lniane / sezam  to smaczna kompozycja ziaren, która dodatkowo wpływa na samopoczucie, dzięki wysokiej zawartości m.in. cynku, który pomaga w utrzymaniu prawidłowych funkcji poznawczych. Mieszanka sprawdza się znakomicie zarówno w formie przekąski, jak i dodatku do słonych oraz słodkich potraw. 

Źródłem cennego białka i błonnika jest mieszanka Kresto słonecznik / pestki dyni / orzeszki pinii. Kompozycja ma również wysoką zawartość potasu, żelaza i magnezu. Potas pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni i układu nerwowego, a żelazo – w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego. Magnez przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego i odgrywa rolę w procesie podziału komórek.

Prosty skład, brak sztucznych dodatków i pełnia naturalności – to hasło przewodnie pożywnej diety w pełni lata. Dzięki mieszankom ziaren Krestotegoroczne menu może być nie tylko zdrowe, ale też zdrowo urozmaicone. Wszystkiego pysznego!

Ceny:
Kresto słonecznik / dynia 50 g – 2,19 zł
Kresto słonecznik / dynia 300 g – 9,09 zł
Kresto słonecznik / dynia / siemię lniane / sezam 300 g – 8,79 zł
Kresto słonecznik / pestki dyni / orzeszki pinii 50 g – 3,89 zł
Kresto słonecznik / pestki dyni / orzeszki pinii  300 g – 20,09 zł
Kresto słonecznik / dynia / jagody goji 50 g – 2,19 zł

Źródło i fot.: materiały prasowe Vog Polska