mFlex - co nas wyróżnia Artykuły firmy Kontakt do firmy

26.04.2022

Co nas wyróżnia - firma mFlex wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku w zakresie najwyższej jakości i powtarzalności druku oraz krótkich serii projektów z nadrukiem, rozszerzyła swoją działalność o druk w technologii cyfrowej i termolaminacji folii bez udziału kleju.

Unikatowa jakość druku - najważniejsze zalety naszej technologii to przede wszystkim unikatowa jakość nadruku i personalizacja opakowań, a także możliwość druku mozaikowego i dwustronnego, przejść tonalnych z CMYK-a „do zera” i kodów alfanumerycznych. Nadruk cyfrowy to technologia wolna od gazu CO2, farby są kompostowalne, powłoka łącząca folie ze sobą jest z grupy poliolefin.

Personalizacja każdego opakowania - umożliwiamy wdrukowywanie różnorodnych motywów w projekt główny, w zależności od potrzeb mogą to być zmiany kolorów, zmiany tła czy wybranych elementów grafiki. Na życzenie otrzymają Państwo od nas proof na folii docelowej oraz możliwość wprowadzania natychmiastowo zmian w projekcie. Laminacja umożliwia tworzenie laminatu z nadrukiem bez potrzeby sezonowania, można go od razu przetwarzać na maszynie pakującej.

Park maszynowy

  • Drukarka HP Indigo 20000 to jedyna drukarka, której druk cyfrowy przewyższa jakość druku roto-grawiurowego. Zapewnia najwyższą rozdzielczość i idealne spasowanie kolorów. Spełnia surowe wymagania dotyczące kolorystyki oraz gwarantuje gamę kolorów sięgającą 97% kolorów PANTONE®
     
  • Termolaminator Laminator Pack Ready to ekologiczna maszyna, która została zaprojektowana z myślą o zmniejszeniu negatywnego wpływu na środowisko.Stanowi zestaw rozwiązań do konwersji po druku cyfrowym, dzięki któremu otrzymujemy folię od razu gotową do użycia, unikając czasochłonnego sezonowania. Tworzy silne połączenie między cyfrowo zadrukowanym podłożem a folią laminowaną Pack Ready, umożliwiając cyfrowym konwerterom natychmiastowe wprowadzenie gotowego opakowania na rynek.

Nasz zespół składa się ze specjalistów pracujących w branży opakowań od blisko 20 lat. Zapewniamy Państwu profesjonalną obsługę i bezpieczeństwo decyzji. Służymy dyspozycyjnością i doradztwem.

Zapraszamy do obejrzenia mFlex w pigułce.

Źródło i fot.: mFlex