Grupa Trepko w gronie wystawców Angua FoodTec 2022 Artykuły firmy Kontakt do firmy

20.05.2022

Targi Angua FoodTec są źródłem nowych kontaktów biznesowych, innowacji i wymiany myśli technologicznej dla międzynarodowego przemysłu spożywczego i napojów. Tegoroczna edycja, przełożona z ubiegłego roku z powodu pandemii, zgromadziła liczne grono wystawców prezentujących nowe osiągnięcia w zakresie opakowań, technologii procesowej, technologii napełniania i pakowania, bezpieczeństwa żywności i logistyki .

Grupa TREPKO po raz kolejny znalazła się w gronie wystawców prezentując swoje rozwiązanie do pakowania masła w kostki (Model 822), automat do pakowania zbiorczego w kartony z modułem grupowania (Model 710), czterorzędowy automat pakujący w gotowe kubki z nowym systemem miksującym owoce z jogurtem podczas napełniania (Model 234 KSP) oraz homogenizator TREPKO. Dla odwiedzających nasze stoisko do dyspozycji byli przedstawiciele TREPKO, prezentując każdemu zainteresowanemu szerokie portfolio naszej firmy.

Wszystkim gościom dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą podczas targów Angua FoodTec 2022 i już dziś zapraszamy na kolejną edycję.

Źródło i fot.: TREPKO