Gama dużych pojemników składanych (FLC) zostaje powiększona o kolejny indeks Artykuły firmy Kontakt do firmy

06.06.2022

Seria Magnum Optimum® pierwotnie dedykowana branży motoryzacyjnej, szybko została przyjęta przez inne branże. Schoeller Allibert zawsze stawia sobie ambitne cele i dlatego przedstawiamy nasz najwyższy pojemnik Magnum Optimum® o postawie 1200x1000 i wysokości 1125 mm. Odporny na temperatury (od -20°C do 40°C), Magnum Optimum® 1125 jest trwały, praktyczny i wszechstronny.

Przedstawiając pojemnik Magnum Optimum® 1125, CEO Schoeller Allibert, Ludo Gielen powiedział: - Z dumą prezentujemy Magnum Optimum® 1125 jako dowód zaangażowania w ciągłe doskonalenie, które jest kluczowe, aby odnieść sukces w naszej branży

Możliwy do indywidualnej konfiguracji, prosty w obsłudze i wymianie uszkodzonych części w miejscu zdarzenia, wielokrotnego użytku, zrównoważony.

Magnum Optimum® 1125 oferuje wiele opcji identyfikacji, takich jak dedykowane miejsca na etykiety na wszystkich stronach i duże wkładki na logo klienta dla łatwej identyfikacji floty. Tabliczka identyfikacyjna na podstawie zawiera instrukcje dotyczące wysokości i obsługi. Wnęki i kieszenie w płozach są przystosowane do etykiet RFID lub urządzeń IoT, umożliwiając 100% dokładne i indywidualne zarządzanie.

Dzięki SmartLink® readiness, jesteśmy przygotowani na przyszłość logistyki. Możliwość śledzenia dostaw w czasie rzeczywistym zapewnia pełną widoczność, pomaga zaoszczędzić na kosztach paliwa, zmniejsza emisję zanieczyszczeń, zapobiega kradzieżom i zagubieniem pojemników podczas transportu.

Wynajmij teraz
Nie trzeba czekać na dekarbonizację procesu łańcucha dostaw. Nasz program wynajmu zapewnia brak kosztownej inwestycji początkowej, jedynie stałą opłatę za wynajem. Dzięki SmartLink klienci ® można zarządzać flotą opakowań i identyfikować zagrożenia wynikające ze strat lub kradzieży; wdrażać wskaźniki KPI i redukować koszty.

Zmniejsz swój ślad węglowy
Magnum Optimum® 1125 waży tylko 57 kg, ma pojemność użytkową 1007 l i obciążenie jednostkowe do 500 kg. Magnum Optimum® 1125 sprawia, że logistyka stała się bardziej wydajna; zmniejsza się zużycie paliwa, oszczędza do 73% miejsca przy złożonym pojemniku.  W standardowej przyczepie można przewozić do 52 rozłożonych i do 208 złożonych Magnum Optimum® 1125, oferując do 40% oszczędności miejsca w logistyce zwrotnej.

Łatwość obsługi i gładka konstrukcja
Zbudowany w celu maksymalizacji przestrzeni i zminimalizowania kosztów logistyki zwrotnej, Magnum Optimum® 1125 jest składany oraz można go układać w stosy o wysokości do dziesięciu jednostek, a wzmocniona podstawa pozwala na załadunek statyczny do 2200 kg. Gładkie, pozbawione użebrowań ściany umożliwiają montaż przez jednego operatora w zaledwie 5 sekund. Możesz również dodać Optiframe i zwiększyć wysokość o 105 mm swojego pojemnika (maksymalnie do 3 szt. Optiframes).

Stworzony z myślą o doskonałości operacyjnej
Magnum Optimum® 1125 jest zbudowany jak puzzle, gdzie każda część jest montowana osobno. Umożliwia to wymianę uszkodzonych części praktycznie przez każdego pracownika, bez konieczności wysyłki do firmy specjalizującej się w naprawach. Co więcej wymiany można dokonać w miejscu zdarzenia, co oznacza ograniczenie kosztów wynikających z przestoju w pracy pojemnika.Nadaje się do recyklingu po minimalnym 10-letnim okresie eksploatacji uwzględniając najnowsze innowacje w gospodarce o obiegu zamkniętym. Magnum Optimum® 1125 doskonale nadaje się do zastosowań związanych z odpadami elektronicznymi, farmacją, motoryzacją oraz nakrętkami i zamknięciami, ale może być również stosowany na innych rynkach.

Więcej informacji tutaj
Obejrzyj wideo

Źródło i fot.: Schoeller Allibert