Chemea - Partner w higienie Artykuły firmy Kontakt do firmy

19.01.2023

Nasza działalność skupia się głównie na profesjonalnej obsłudze Klientów z branży przemysłu spożywczego. Dostarczamy indywidualne rozwiązania w zakresie utrzymania najwyższego poziomu higieny wpływającego bezpośrednio na bezpieczeństwo produkowanej żywności, jak również rozwiązania technologiczne dla każdej branży w przemyśle spożywczym.

Dążymy do osiągnięcia najwyższego poziomu w zakresie profesjonalnej obsługi Klienta, w dostarczaniu skutecznych produktów o najwyższej jakości oraz nowoczesnych i niezawodnych rozwiązań technologicznych, przy stale rosnących wymaganiach i potrzebach rynkowych.

Posiadamy w ofercie szeroki asortyment preparatów i higienicznych dedykowane dla przemysłu spożywczego, jak również dla innych gałęzi przemysłu. Współpracujemy z wieloma wiodącymi producentami z kraju i zagranicą.

W ramach współpracy proponujemy stałą obsługę i doradztwo w zakresie utrzymania najwyższego poziomu higieny oraz zapewnienia bezpieczeństwu produkowanej żywności, audyty higieniczne, szkolenia, opracowywanie dokumentacji (instrukcji, procedur), serwis itp..

Nasze motto to profesjonalizm, zadowolenie Klienta oraz szybkość działania.

Źródło i fot.: Chemea